| Christian515 a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai talentat cantaret tanar? Justin Bieber, Taylor Swift or...Miley Cyrus? sau altcineva?

Răspuns Câştigător
| Mikaela_4263 a răspuns:

Justtinnlove struck
♫ rOxY○ ○mUsik loVe♫JB♪ ♠ ♣ ♥. cum sa.si piarda vocea? atunci ar fi mut
doar trece prin pubertate, deja i s. a ingrosat vocea:dsi parca suna mai bine asa.

59 răspunsuri:
| Ghindă a răspuns:

Este o formatie, Super Junior, ei sunt mai tinerihappy

| Ambassaderåd a răspuns:

Justin bieber caci canta la chitara, are voce... are viitorul in fata, restul sunt cunoscuti, nu prea au ce sa mai arate...

| GdX a răspuns:

Astia nu sunt cantareti sunt doar niste pusti care sunt pusi de catre altii sa cante. Ai sa vezi ca in 2 ani nu mai auzi de ei.

| claudiu123 a răspuns:

Numi plk nici unul mai ales Justin Bieber :-& numi plk deloc...

| MalinaH a răspuns:

Taylor swift

| deia a răspuns:

Cu siguranta Taylor Swift love struck.

| alexaxd a răspuns:

. justin bieber!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Justin bieber pe tawlor nu l-am auzit candant iar my\iley canta po si nu sunt frumoase dupa parerea mea, cantecele ei.deci, raspunsul meu, este justin bieber.

| Roxii a răspuns:

Pai o sa-ti fac un clasament...ca un fel de top!
1. Justin Bieber(pakat ca isi va pierde voceacrying crying)
2. Taylor Swift este la egalitate cu Miley Cyrus dupa parerea mea!
justin e cel mai talentatlove struck :X love struck love struck love struck love strucklove struck love struck love struck love struck

| koko a răspuns:

Justin Bieber

| Crystal1807 a răspuns:

Miley Cyrus>are o voce superba :X

| Bi.Dam a răspuns:

Justin e praf.Miley incepe sa'si revina. A terminat cu Best of both world si party in the u. s. a. Iar Taylor e chiar draguta si canta frumos.Il urasc pe Justin. E un ingamfat si un laudaros! cred ca i'as pune in ordinea asta : Taylor, Miley si Justin(insa el nu are ce cauta in top 3winking ) big grin

| nuamPleaca a răspuns:

Niste comerciali ~

| justagirlll a răspuns:

Justin bieber

| oanna_7222 a răspuns:

Miley

pe langa asta joaca si extraordinar de bine:X

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Pe Justin Biber si pe Miley Cyrus i-as tine legati de pat sau de ceva sa nu mai chinuie pe nimeni cu melodiile lor de ****. Iar Preferatul meu de la categoria pop este ADAM LAMBERT:*

| SnicK a răspuns:

Justin Bieber e dobitoc.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Miley; x

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nici intr-un caz justin bieber
el se da la fete si nu are nici puta in pantalonilaughing
e prea enervant
isi da aere de vedeta, cine e el

Răspuns utilizator avertizat
| ButterFly_8644 a răspuns:

Taylor swift

Răspuns utilizator avertizat
| mariaw a răspuns:

Optez pentru varianta „altcineva".

| bOse a răspuns:

Babi minune ( sunt ironic )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Taylor Swift!

| thegreatgatsby a răspuns:

Toti sunt talentati, dar cel mai talentat dintre astia pe care i-ai mentionat este cu siguranta Justin Bieberwinking

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Lady Gaga cu sigurantawinking

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Justin Bieber

| heyulika a răspuns:

Demi Lovato happy

| Smileee a răspuns:

Justin Bieber love struck