| IoanaSanziana a întrebat:

Cine e cea mai tare miley cyrus, selena gomez sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez. TPUser : chiar a detronat-o sa stii. am si eu revista!

Selena Gomez e draguta si amuzanta. Ea nu se stramba niciodata in poze, cum face Miley de obicei. nu a fost prinsa aproape niciodata de paparazzi. Miley in schimb, de multe ori. In fine, Selena Gomez e mai matura decat Miley. Miley joaca rolul Hannei M., un personaj pentru copii mici. Dar hai sa nu mai vorbim de Miley, care cu siguranta nu e cea mai " cool". Demi Lovato e prietenoasa, amuzanta. Eu as zice ca, cele 2 prietene, sunt la fel de talentate. Selena o intrece la frumusete, Demi la amuzament ca sa zic asa. Deci : miley cu siguranta nu, demi... poate si selena gomez sigur!

130 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus e tare, o iubesc si pe ea si pe selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus, desigur selena e o exipirata nu se compara cu miley deloc voi sunteti ratati daca tineti cu selena, ea joaca intr-un serial pentru copii ce dumnezeu.

| anycutza [:X] a răspuns:

Mie imi plac toate 3. Dar... Dupa gusturile mele propri o aleg clar p Demi... Daca ar fi sa fac un clasament al propriilor mele preferinte ar fi cam asa:
-Demi
-Miley
-Selena
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena dupa aia Miley si dupa aia Demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez pentru ca e draguta frumoasa sincera...miley e prea prefacuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato si Selena Gomez sunt cele mai tari decat Mileymulga. Ele sunt mult mai destepte si mai frumoase decat miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e inregula. e draguta si canta foarte bine. de selena nu prea imi place pentru ca e increzuta. demi elte frumoasa amuzanta si prietenoasa si pedeasupra canta ffffffffoarte bine. daca ar fi sa dau note:demi10 miley9 iar selena 5

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca miley este amuzanta selena frumoasa iar demi inteligenta si draguta daca ar fi sa le dau note ar fi demi 10 selena10 iar miley 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate 3 dar SeLeNa GoMeZ pe primul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomenz si demi lovato sunt cele mai tari ele sunt cele mai bune prietene i love you selena si demi sunt frumoase amandoaua si ies foarte bine in boze amandoua dar de miley ce sa zic e o egoista cum ia vrea sa faca fileme... astai fata? nu cred cele mai tari sunt selena si demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomenz si demi lovato sunt cele mai tari ele sunt cele mai bune prietene i love you selena si demi sunt frumoase amandoaua si ies foarte bine in boze amandoua dar de miley ce sa zic e o egoista cum ia vrea sa faca fileme ... astai fata ? nu cred cele mai tari sunt selena si demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1miley cyrus, 2selena gomez, 3demi lovato. eu asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte mi-a placut foarte mult de selena gomez dar de can am inceput sa ma uit la Sony si steluta ei norocoasa a inceput sa-mi placa mai mult de demi de maily nu stiu ce sa zic nu prea imi place de ea in fine are o voce frumoasa daca ar fi sa dau niste note ar fi asa demi lovato 10 selena gomez9 iar miley cyrus6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este cea mai tare. miley ma enerveaza rau de tot.
demi este draguta si talentata dar mie imi place cel mai mult selena gomez.
miley este demodata rau de tot. adica si mie mi-a placut miley dar are prea multe fite in ia. prima este selena, demi si ultima miley

| ivonik a răspuns:

Parerea mea e ca demi e cea mai tare, apoi urmeaza miley si apoi selena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o ador pe selena, un vot pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca selena gomez este mai tare. Dupa aceea vine demi lovato si miley cirus. Dac vrei poti sa cauti pe internet si o sa vezi ca este un top cu cele mai tari vedete disney chenel.selena gomez a fost votata cea mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Selena, Miley, Demi, sunt frumoase in felul lor, canta fiecare in felul ei, si multe altele in felul lor...Deci nu pot alege nici una, toate sunt faimoase in felul lor. Si pe Miley au prins-o o data paparazzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai tare este Demi Lovato.Pentru ca ea este:frumoasa, desteapta, talentata, creativa.Are o voce foarte frumoasa si joaca foarte bine in filme.Stie sa danseze foarte bine.Si mai stie sa cante la multe instrumente. Ce a ce dovedeste ca este talentata si desteapta.Are o familie minunata care fiecare dintre ei au ajuns niste oameni minunati la fel ca ea. Sper ca m-am facut destul de clara despre tot ce am zis de Demi Lovato. Ea este o fata bine crescuta de niste parinti care au stiut sa o educa.Asa ca nu mai vreau sa se mai vorbeasca urat despr ea.Demi Lovato este cea mai tare dintre:Miley si Selena.eu nu asi putea sa spun lucruri urate despre cele doua pentru ca daca asi face in seamna caasi minti. dar mie mi-a placut cel mai mult de Demi.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena pentru ca am auzit ca dupa ce se termina sezonul "Hannah Montana Forever" selena o sa joace rolul lui miley cyrus. si demi e superdraguta dar selena e cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maily e cea mai tare.dece credeti ca e o egoista si ca se stramba an poze ia uitati-va lo pozele voastre credeti ca sunteti mai frumoasa decat ia. si n-a fost selena prinsa de paparati finca nu e asa de populara ca maily.eu cred ca mail e mai naturala si ca avrut sa-si puna silicoane na vrut sasi dezamageasca fani. si numai ziceti ca hannah montana e un rol de copii mici ca va anselati. nati vazut macarca hannah montana macar mai da noi nu ca magicieni pe el nul maida da nou. si sa stiti ca maily e cool.mailylove struck.maily e o dulce o draguta canta minunat joaca minunat daca asi intalnio cred ca asi lesina.si ce nu e destul de populara pentru voi ce voi sunteti mai populare si ziceti ca se stramba ar trebui sa luati o poza cu voi ori care si una cu maily sa vedeti care arata mai bine nesimtitilor si nu zic ca selena e urata si de ia imi place si de ia dar mai mult de maily

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena, categoric, miley este nesimtita si cine nu a observat -e de domeniul trecutului, ea a devenit celebra datorita unui serial unde acela era doar un PERSONAJ, nu era ea in realitate. Si notele : Selena - 10, Demi - 9, si Miley - 8 la cantat si 2 la atitudine. Asa ca cine o sustine pe miley e clar ca are pana in 8 ani, pentru ca cei mici nu isi dau seama ca serialele de pe disney sunt doar NISTE SCENARII.