| Alexandra171100 a întrebat:

Cine e fan Rammstein? Ati fost la un concert de-al lor? Cum a fost?

4 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Duda! Eu sunt fan Rammstein de cand m-am nascut. Si tata asculta ( de la el stiu )!

| lunarwolf a răspuns:

Eu sunt fana. Da, am mers la ultimul lor concert in Bucuresti. A fost supermegaultraextrahiperbengamargacoologeniaaaaaaaaaaaal.
Chiar mi-a placut. Am fost luata pe sus la crowdsurfing.laughing

| Alexandra171100 explică:

BV eunu, dar sunt un fan destul de mare...altcineva nu mai este fan? atat? va bateti joc de mine? poate n-a veti chef sa scrieti.

| epurel a răspuns:

Epure e fan Rammstein, fo' evăr!