| eueu_6070 a întrebat:

Cine e fan Tutu Adrian? e prea tare, daca stiti povestea lui e foarte trista, nare parinti...tristtttt

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Si eu sunt mare fana Adrian si il admir foarte mult deoarece el a trecut prin momente foarte grele in viata si a reusit sa lase trecutul in urma, sa se ridice si sa mearga mai departe sa nu se dea batut niciodata.Imi pare un baiat bun, sincer si imi doresc sa castige nu numai de asta dar el chiar merita sa castige are o voce foarte frumoasa si el este unul dintre putinele persoane care pot spune ca au talent in adevaratul sens al cuvantului sper sa ajunga celebru sper sa ajunga cum a spus Andra un"Eminem al Romaniei"

7 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Eu sunt fan Adrian Tutu si cred ca este singurul care trebuie` sa castige...a luptat singur sa aiba o viata normala si nu s`a pierdut prin lumea cersetorilorsad

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Eulove strucke soooper...pacat ca are o viata asa de naspa

| Xpert2000 a răspuns:

Euu:X

| Hiroko a răspuns:

Da, asa e povestea lui e trista.Cum a zis si DoOdO el nu sa pierdut in lumea cersetorilor.ma bucur pentru el ca a ajuns in finala el chiar merita.el e rapper adevaratlove struck nu ca toti fraierii care se imbraca in haine largi si de fapt sunt coclari straight face

merita sa castige!

| Barbiiiiie a răspuns:

:d Eu sunt fana ...ma bucur pentru el ca a castigat ce fericit era si cred ca mama lui e foarte mandra de elhee hee imi place f multtongue

| eueu_6070 explică:

Da stiu:X...si yoolove struck

| cici_3783 a răspuns:

Eu cred ca are o viata grea dar m-a prins mirarea cand am vazut ce bine canta e tare nici nu mi-a venit sa cred este uimitor