| anonim_4396 a întrebat:

Cine e mai frumos Bill(Tokio Hotel) sau Strify(Cinema Bizarre)?
http://c0ncursury.sunphoto.ro/Bill_Vs_Strify

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Pai sincer.aman2 sunt bestiali\m/love struck\:d/love struck :
~Bill e original si nu cred ca e persoana sa nu fi auzit de BILL DIN TOKYO HOTELlove struck si e frumos, faimos, are o voce superba si niste melodii.belealove struck\m/
~Strify e ffffff frumos.cred ca il intrece pe Bill in pozele alea si canta si binehappyAre mai putina faima ca Bill.adica serios de cand e Bill si de cand e Strify.Strify a aparut mai recent decat Tokyo Hotel.happysi deja s. a facut remarcat, dar nu il compari pe BILL cu Strify...nu ai cumlove struck.straight face
~Desi sunt gemeni, Bill si Tom sincer.big grin e mai frumos Billlaughingbig grin imi place cum se imbraca(si Tom se imbrak bine) si imi place vocea lui, felul lui de a fi, frezalove strucksmug si imi place totul la el
Deci pana la urma Billlove struck daca ne referim la TOT daca ne referim la fumusete.sincer.Strifylove struckhappybig grin

11 răspunsuri:
| Blanca6 a răspuns:

Bill love struck

| Elle a răspuns:

Strify ala laughing

| Noir a răspuns:

Mai mult ca sigur BILL
\m/

| alle_7967 a răspuns:

Sincer ...niciunulaughing)ce dreaw e parul` ala in capu` luilaughing)rolling on the floor)rolling on the floor)frate ce v`o place la astia nu inteleg...rolling on the floor

| Princessee a răspuns:

Strify zic eu...happy

| Deyutza a răspuns:

Billy laughing

| BugsBunny_3789 a răspuns:

Depinde care-i mai bun la patbatting eyelashes

| Meryem027 a răspuns:

Amandoi sunt urati.laughing

| KittyCat_1845 a răspuns:

Pai... ii ador pe amandoi. dar trebuie sa recunosc ca Strify e mai frumu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiekre cu parerea lui... aa app...cine zice ala erolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bill kaulitz trumper e cel mai frumos de pe planeta :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X: