| Mirunel a întrebat:

Cine e mai tare si super dintre Avril Lavigne, Lady Gaga sau Kitty Perry?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril lavigne este cea mai tare cantareata.mult mai tare decat falsa de lady gaga care in realitatate este foarte urata pe cand avril are si frumusete stil original si voce.Nu se compara Avril care canta de mic copil cu lady gaga cara daca crede ca se imbraca mai ciudat(cum spune ea mai original este mai buna).

19 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Katy Perry... Avril, dupa ce am vazut-o ca juriu la American Idol, mi-am dat seama ca nu are personalitateiar Lady Gaga e de cosmar.
Katy este mai frumoasa, are o personalitate foarte mare si are talent.
Apropo, tocmai a fost lansata noua melodie Teenage Dream

http://www.youtube.com/watch?v=jHdLho99BzU

| Atotstiutorul a răspuns:

Magda Ciumac!

| AidaAmaranta a răspuns:

1--Avril Lavigne

| morenaRox a răspuns:

Avril Lavigne

Răspuns utilizator avertizat
| KatVonB a răspuns:

Avril si Gaga :p

| CreepyCrow a răspuns:

Avril
te pooop

| Stephenye a răspuns:

Avril Lavigne & Katty Perry(lol)

| AdRyAnA3 a răspuns:

Avril

| Me23 Tia a răspuns:

Avril lavigne logic.este cea mai vechie in asa ceva.in plus isi scrie singura versurile si ele chir au noima(nu ca ale lui lady gaga). are un stil unic, are o super voce live chiar si racitalaughing. are muzica foarte buna si pentru fiecare dispozitie in care poti fi.se pricepe la moda.are o colectie de haine. un parfum.si tot timpul vine cu ceva nou, adica se reinventeaza de fiecare data.si sunt multe altele. tu pe cine crezi cea mai tare?

| anna7_4794 a răspuns:

Desi imi plac toate trei, imi place mai mult muzica lui Katy Perry.

| abcdefg_8927 a răspuns:

Lady Gaga si Katy Perry :d

| Feeetitzaaa a răspuns:

Pai sincer Avril Lavigne. Cel putin Lady Gaga e dusa raulaughing

Avril the best:X

| c8ilu a răspuns:

Avril Lavigne, logic! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katy(si nu Kitty ca nu`i matahappy )Perry, pentru ca e cea mai normala dintre ele:d.

| Loredana57 a răspuns:

Avril Lavigne :X:X

| SimpleGirl_5909 a răspuns:

Clar avril lavinge katy e proasta lady gaga e o nebuna rau de tot avril e o schumpete (26 de ani)

| Mirunel explică:

Avril e superrr

| AnnaKrissu a răspuns:

Avril