| Billie_Jean_Ionuţ_1994 a întrebat:

Cine este cel mai bun dansator michael jackson sau usher

Răspuns Câştigător
| Knock a răspuns:

De ce Michael Jackson?
1. Pentru ca el danseaza dinaintea lui Usher, care s-a inspirat din miscarile lui MJ.
2. Pentru ca e genial. Adica cine s-ar fi gandit la moonwalk sau airwalk sau inclinarea la 45 de grade. In plus, este singurul care a facut ultima miscare, restul doar au incercat.
3. De ce sa compari regele cu nimic?

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Pentru tine Michael
pentru mine Usher

| CautNume a răspuns:

Michael Jackson

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Usher este un jegos.

| Aneurysm a răspuns:

Michael Jackson. Usher este doar un tigan lipsit de sapun si de glande vocale, MJ a fost si va ramane unul din cei mai buni dansatori si din cei mai buni cantareti soul (nu-mi place sa zic pop, pentru ca n-a mai ramas nimic din genul asta -__- ) care au existat vreodata. Ba chiar cel mai bun...

| JoanJett a răspuns:

Michael Jackson cu siguranta!

| MonsieurMoustache a răspuns:

Cine zboara mai bine? strutul sau vulturul... cum doamne sa-l compari pe Usher cu MJ?!?! Idolul lui Usher e MJ deci e clar de unde se inspira. nici intr-o suta de ani Usher nu va fi mai bun decat MJ. MJ a crear moonwalk-ul ..Usher ce a creat?!