| startreck97 a întrebat:

Cine este fan al muzicii rock?{Nightwish,Rammstein, Sabaton}

Răspuns Câştigător
| ZozeeBo a răspuns:

Eu. cat de cat funda? laughing)

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si eu ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ascult manele.
http://youtu.be/dLp-JgswVb4

Răspuns utilizator avertizat
| LanaSpectrum a răspuns:

Nu chiar fana, dar imi plac multe trupe. Prefer metal-ul (in special melodic sau brutal). Stiu insa multe trupe mai... obscure, oarecum, dar foarte bune. Sa incep?

Răspuns utilizator avertizat
| LanaSpectrum a răspuns (pentru startreck97):

Abstract Spirit, Psychogod, Yorblind, Infected Rain (asatia-s mai cunoscuti), Mors Principium Est, Era Vulgaris... Sunt multe, in orice caz. Ar trebui sa stau vreo 2 ore sa le scriu pe toate. Dar exista, isi fac treaba foarte bine, eu sunt multumita! Carora nu le convine...nu-mi pasa!

| Høst a răspuns:

Mulți.

| Ilie_Ilinca_1971 a răspuns:

Sa incep cu trupele cu litera A?happy

Răspuns utilizator avertizat