| Satan13 a întrebat:

Cine este fan J. B./M. J? Sa imi scrie! Funda! La primul raspuns! Si cel mai dragut!

Răspuns Câştigător
| deny a răspuns:

Ii iubesc pe amandoi am plans ff mult cand a murit michael jacksoncryingcrying
iat justin beiber e un copil extrordinar!

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cine ar amesteca o legenda in lumea muzicii, un artist adevarat, cu un pustiulica devenit vedeta peste noapte?straight face

As vrea sa nu mai aud de astia doi in aceeasi oala, sunt total diferiti. Michael Jackson Forever!

Răspuns utilizator avertizat
| deny a răspuns:

Nu imi plac aiuritii aia doi michail cucu si josteen caca is doi afoni am zis si eu asa poate imi dadeai o fundabig grinbig grintongue

| dragos12 a răspuns:

Eu suntwinking

| PopStarInMyMind a răspuns:

Eu! Este primul raspuns, apropo! Pai dap sunt fan JB! Ador tot ce fac ei! Rar o sa mai asemenea talente! Ei sunt oarecum diferiti prin muzica lor care exprima ce simt si prin stilul(adolescentin, dar totusi diferitbig grin)! Oh, da! Si mai sunt si foarte, foarte draguti si dulci:X! Fundabig grin?

| cucu a răspuns:

Eu sunt fan JB. pentru ca atunci cand bei fara masura ai impresia ca plutesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fana JB. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu's fan infocat M. J., dar fac dansuri M. J.

ciudat. stiu : ))

| cιυpαcιυp a răspuns:

Eu sunt justin bieber