| Nicoleta_7799 a întrebat:

Cine este mai frumoasa:Janet Jackson sau Madonna?

11 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Janet! Frumusete naturala si talent, nu are nevoia de stradegii ordinare si marsave de marketing ca cealalta pe care ai numit-o.

| Anda1197 a răspuns:

Madonna logiklaughing

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Eu zic ca amandoua.

| CaroleVoicu a răspuns:

Nu sunt un fan "jackson" dar janet jackson... daca o vezi pe madonna nemachiata ramai tablou...plz funda

| Nicoleta_7799 explică:

Crinu, chiar nu te inteleg...asta este numai si numai treaba mea, iar tu nu te baga! Sunt fana Michael Jackson, de asta, tu nu ai cum sa intelegi... iar cel care ar trebui sa mearga la medic esti tu.

| BlackTear a răspuns:

Nu ma pasioneaza niciuna dar cred ca Madonna.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca Janet. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ai vazut-o pe Madona nemachiata? Parca-i moartea-n papusoi. Sigur ca nici maimuta cealalta nu arata mai bine, deci nu prea ai de unde alegehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o problema cu jackson. spune-le parintilor si mergi la medic.la 15 ani chiar ai o problema.

| lolipop_9038 a răspuns:

Madonna clarwinking

| ruxinicolle a răspuns:

Madonna, dar are maini urate