| ooFuChsiAoo a întrebat:

Cine este preferatul vostru la Eurovision 2011-preselectia de revelion?

6 răspunsuri:
| pufarina a răspuns:

Lena -germania big grin

| mmary a răspuns:

Hotel fm-change si open your eyes nu mai stiu cine cantathinking

| dublud a răspuns:

Sincer cred ca melodia Claudiei Pavel e cea mai capabila, pentru ca e atat cea mai okey cat si cea care poate sa o cante si live.
Imi place si melodia celor de la blaxy girls dar sa fim sinceri, nu o sa o poata canta live.happySi mie imi place mult eurovision.
Tie de cine iti place din preselectie?

| Eclipse_8761 a răspuns:

Adi Cristescu. Tare mi-e teama sa nu ne facem de ras anul acesta.

| ooFuChsiAoo explică:

Pai... diDixx97 mie imi place deopotriva Dalma si Claudia.Nici Blaxy nu suna rau dar ca si tine cred ca nu o sa le tina live-ul...

| ElectricChapel a răspuns:

1.Claudia Pavel
2. Ianna ft. Distincto
3.Adi Cristescu

scuze, dar nu mai stiu numele melodiilor