| Chelsea13 a întrebat:

Cine il uraste pe Justin Bieber? (va avea o surpriza) cred ca stiti la ce ma refer

10 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

laughing Cred ca ai pus intrebarea asta doar pentru distractie, sa vezi cati se cearta 'aicisa'. laughing

| JH a răspuns:

Euuu priimu...

si dragutzica tin sa te corectez.este egoist si nu canta nimic practic...ca aia nu e muzica

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
EeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Oricum sper ca te-am ajutat happy

| lavi_3436 a răspuns:

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuu il urascccc din inima canta excretabil, arata prea perfect adica ca dacu si e si bou

| Bloodlines a răspuns:

Mda. Cred ca toata lumea ar vrea funda.
Si daca tot ai postat asta...
Eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu!

| KaMy a răspuns:

Eu eu eu eu eeu euuuuuuu
dar nu numai euuuuuulaughing

| SpyDeck a răspuns:

Eu il urasc fffffffffffff mult!

| Ingriduuu a răspuns:

Eu il urasc... este egoist si canta naspa

| Paulla230299 a răspuns:

Bai handicapatilor ce va luatvoi de justin bieber e un baiat normal numai ca sa postat pe youtube si l'au ales astia. vie ciuda sau ce? x-(

| Sleeepy a răspuns:

Eu ii dau la hap daca il prind! rolling on the floor