| florin9999 a întrebat:

Cine imi da niste versuri pentru o melodie rap mai lenta? As vrea sa fie ceva cu amintiri despre copilaria de alta data.Cine imi va da cele mai bune versuri va primi funda si va fi trecut ca si colaborator la piesa.Si am mai putea colabora pe viitor.

2 răspunsuri:
| LoVePiNk1998 a răspuns:

Heii.eu abia acum iti vad intrebarea,:d daca vrei putem colabora...happy si eu am facut vreo 2-3 mel.nu f reusite dar daca colaboram poate facem ceva. :d iti trimit mesaj privat cu id meuhappy