| nataliam a întrebat:

Cine imi da si mie melodii de dragoste in stil hip-hop? Gen Arsurra, Veritasaga.

Răspuns Câştigător
| Zzzo a răspuns:

Iyaz-Replay

Iyaz-Memories

:X astea imi plac mie si Justin Bieber -Baby

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Bullet abravia asculta toate

nane toate

| Zero a răspuns:

Bullet-Abravia
Da'Cruz -Povestea unui suflet happy sunt melodii foarte frumoase, te rog incearcale, nu-mi pasa daca primesc fundita dar te rog ascultale big grin:*

| maniac a răspuns:

Justin Bieber - Somebody To Love (Remix) ft. Usher pune asta pe google, e prea tare melodia asa cam cum iti place tiewinking

| Sadd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fCKmbbsJscc Camuflaj feat Anda Dimitriu - In jurul lumii

| Aurelian999 a răspuns:

Vescan feat. Ligia - El... Ea
Veritasaga - Spune-mi
Arssura - N-ai inteles
si nu-mi mai vin in minte altele acum