| Forevercool a întrebat:

Cine imi da si mie Tokio Hotel black va rog si Rette Mich si hello deja descrcate mersi daca puteti sa-mi dati deja ca am nevoie de ele va rog, dau funda! va rog eu numai sa le iau si sa le pun pe calculator mersi

Răspuns Câştigător
| Adișa_9127 a răspuns:

Buna! Le am euwinkingdar doar pe primele 2 pe hello nu am gasit-o nicaieri...cum luam legatura sa ti le dau? Trimite-mi mesaj cu id-ul si ti le trimit cu cea mai mare placerewinking

5 răspunsuri:
| Adișa_9127 a răspuns:

Era sa uit sa mentionez ca acum le-am downloadat pentru ca nu ascult genul asta de muzicawinking

| theused a răspuns:

Doamne fereste-ma,credeam ca s-a terminat valul de distrusi minta care ascultau asa ceva.
Did u ever hear about Slayer,Kreator, Obituary... Draconian? I don't think so, you should try si lasa rahatul ala ca nu i muzica...

| Forevercool explică:

Adisa mersi da mi le mai poti da totusi
id meu e antonia_goaga

| Forevercool explică:

nu dar imi place muzica e linistitoare

| Forevercool explică:

okcn ma ajta plz dati- mile plz repede