| mihaa a întrebat:

Cine imi da un link cu melodia de pe prima tv WE LOVE TO ENTERTAIN YOU va multumesc

Răspuns Câştigător
| Chrristina a răspuns:

Voltaj - mi-e dor
http://www.youtube.com/watch?v=7EthttGqg-M

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chrristina a răspuns:

Multumesc !

| Barbie331 a răspuns:

Si mie imi place mullt de tot acea cu we love to... entertain you!
Sa imi trimiti mesaj daca o gasesti sau daca iti raspunde cineva la ea ca si mie imi place mult de tot, ti-am spus! Pa, pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voltaj-mi-e dor

Funda?

| razvan1305 a răspuns:

Nu exista link, e un,, remix" mai bine spus e creata de catre prima tv deci nu se gaseste pentru ca e prea scurta (5-10 sec)

| marioxxl11_5374 a răspuns:

Http://www. ce/ti-as. face. miha/de.te-as.prinde.com