| Andruțăă00 a întrebat:

Cine imi da versuri Simplu-Puppet in romana? Plz. Funditahappy

Răspuns Câştigător
| clo9ryna a răspuns:

Doamnelor şi domnilor Am gasit antidot Şi pentru tine prietenii mei Este gratis Ascultă la prezentul... Dacă arăţi ca o păpuşă Mutarea ca o păpuşă Tu esti nimic altceva decât o marionetă în mâinile Deci, destul de stricte Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă Şi vorbesc ca o păpuşă Ţi-e frig ca o marionetă Si tu esti condus de maşini Se pare că de şapte ore şi treizeci de unsprezece o picătură Pentru dumneavoastră vă cer este Când te uiţi la TV Suntem doar pentru a fi... buzunare dvs. nu au un ban Dar banii simplu sunt singurul lucru pe care ochii dvs. pot vedea Veţi lucra greu de zi cu zi Dar tu, după, nu au nimic de spus Un te uiţi gentes, Tu nu ştii cum să joci Veţi lucra greu de zi cu zi Dar tu, după, nu au nimic de a O spun te uiţi la gentes, Tu nu ştii cum să joci Dacă arăţi ca o păpuşă Mutarea ca o păpuşă Tu esti nimic altceva decât o marionetă în mâinile Deci, destul de stricte Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă Şi vorbesc ca o păpuşă Ţi-e frig ca o marionetă Si tu esti condus de masini Tu esti imitând oameni oameni Impersonarea Trebuie să fie frustating Pentru a fi tu insuti Arăţi ca toată lumea Vrei să fii cineva Dar, mai întâi le-aţi luat pentru a opri Fiind o marionetă Veţi lucra greu de zi cu zi, dar vă, după, nu au nimic de spus Un te uiţi gentes, Tu nu ştii cum să joci Veţi lucra greu de zi cu zi Dar tu, după, nu au nimic de spus Un te uiţi gentes, Tu nu ştii cum să joci În cazul în care arăţi ca o păpuşă Mutarea ca o păpuşă Tu esti nimic altceva decât o marionetă în mâinile Deci, destul de stricte Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă Şi vorbesc ca o păpuşă Ţi-e frig ca o marionetă Si tu esti condus de masini Daca te uiti si ca rochie toata lumea Eşti o păpuşă, Esti o marionetă Dacă te las viaţa să SET TV Eşti o păpuşă, Esti o marionetă Dacă dansezi cu degetul în aer Eşti o păpuşă, Tu eşti o marioneta, banii fiind tot ce doriţi să obţineţi Eşti o păpuşă, Esti o marionetă Dacă arăţi ca o păpuşă Mutarea ca o păpuşă Tu esti nimic altceva decât o marionetă în mâinile Deci, destul de stricte Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă şi să vorbească asemenea o marionetă Ţi-e frig ca o marionetă Si tu esti condus de maşini. cam asa sunt versurile happy

2 răspunsuri:
| bixxbiu a răspuns:

Tradule si tu cu cuv tale happy eu nu am gasit sau poate nu mai uitat cum trebuie bafta la cautat

| marinica85 a răspuns:

Doamnelor şi domnilor
Am gasit antidot
Şi pentru tine prietenii mei
Este gratis
Ascultaţi această...

Dacă arăţi ca o păpuşă
Mutarea ca o păpuşă
Nu eşti nimic altceva decât o marionetă
Deci, destul de strictă

Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă
Şi vorbesc ca o păpuşă
Eşti rece ca o marioneta
Şi tu eşti condus de maşini

Se pare ca este de şapte ore o
Şi treizeci de unsprezece vă meniurile
Pentru tine e cerul
Când te uiţi la TV

Suntem doar pentru a fi...
Buzunare dvs. nu au un ban
Dar banii sunt uşor singurul lucru
Ochii tai pot vedea

Veţi lucra greu de zi cu zi
Dar tu, după, nu au nimic de spus
Un te uiţi la gentes,
Tu nu stii
Cum se joacă

Veţi lucra greu de zi cu zi
Dar tu, după, nu au nimic de spus
Un te uiţi la gentes,
Tu nu stii
Cum se joacă

Dacă arăţi ca o păpuşă
Mutarea ca o păpuşă
Nu eşti nimic altceva decât o marionetă
Deci, destul de strictă

Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă
Şi vorbesc ca o păpuşă
Eşti rece ca o marioneta
Şi tu eşti condus de maşini

Eşti imitând oameni
Oameni pretinde
Trebuie să fie frustating
Pentru a fi tu insuti

Arăţi ca toată lumea
Vrei să fii cineva
Dar, mai întâi aţi luat pentru a opri
Fiind o marionetă

Veţi lucra greu de zi cu zi
Dar tu, după, nu au nimic de spus
Un te uiţi la gentes,
Tu nu stii
Cum se joacă

Veţi lucra greu de zi cu zi
Dar tu, după, nu au nimic de spus
Un te uiţi la gentes,
Tu nu stii
Cum se joacă

Dacă arăţi ca o păpuşă
Mutarea ca o păpuşă
Nu eşti nimic altceva decât o marionetă
Deci, destul de strictă

Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă
Şi vorbesc ca o păpuşă
Eşti rece ca o marioneta
Şi tu eşti condus de maşini

Dacă vă uitaţi şi ne îmbrăcăm ca toată lumea
Eşti o păpuşă, Esti o păpuşă
Dacă lăsaţi vă viaţa la televizor
Eşti o păpuşă, Esti o păpuşă
Dacă dansul cu degetul în aer
Eşti o păpuşă, Esti o păpuşă
Iar banii sunt tot ce doriţi să obţineţi
Eşti o păpuşă, Esti o păpuşă

Dacă arăţi ca o păpuşă
Mutarea ca o păpuşă
Nu eşti nimic altceva decât o marionetă
Deci, destul de strictă

Dacă aţi mers pe jos ca o păpuşă
Şi vorbesc ca o păpuşă
Eşti rece ca o marioneta
Şi tu eşti condus de maşini.