| FetitzaBlondina a întrebat:

Cine imi poate da msn-ul Demetriei Lovato? Va rog.As dori sa vorbesc cu ea pentru. ca am msn.

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Fail.

| daηă a răspuns:

Demi lovato?

nu stiu

dar daca vrei iti pot trimite prin mesaj contul ei de pe facebook cel real si intreab-o pe ea

Apache
| Apache a răspuns:

Ma, intelegeti odata pentru totdeauna, vedetele nu isi fac messenger, msn, sau ce dracu o fi fiindca ele nu vorbesc cu fanii,! si poate ca ar vrea, dar gandeste-te si tu, cate persoane ar vrea sa vorbeasca cu ea!, de astaa au doar cont pe youtube, twiter si facebook, fiindca nu au timp sa raspunda la toate mesajele!, si cand este sa vorbeasca pe msn vorbeste cu prietenii si familia, nu cu fanii ei, care sunt prea multi

| Sin a răspuns:

Si ce daca ai MSN? laughing
Fetita, numele de user pe care l-ai ales ti se potriveste ca o manusa.