| buburuza_9741 a întrebat:

Cine imi poate da un site cu melodii-canon?

4 răspunsuri:
| NickoS a răspuns:

Eu nu inteleg exact ce vrei sa spui prin melodi-canon, daca detaliezi un pic poate te pot ajuta(eu sau altcineva). Te referi la melodi religioase(canoane) cum este aceasta de aici? http://www.crestinortodox.ro/......18358.html

| BlueByMe a răspuns:

Da, stiam ca luna s indeparteaza happy da uh stiai ca mercur se miksoreaza?big grin

| buburuza_9741 explică:

Canon inseamna cand o persoana canta melodia de la coada dar la un moment dat intra alta persoana sic ant tot asa melodia de la cap la coada