| nightwish a întrebat:

Cine imi poate scrie si mie versurile de la stefan hrusca-balada celei fara asemanare?

9 răspunsuri:
| Didii15 a răspuns:

BRO...

Ce mod de a raspundewinking. Asa ar trebui sa-ti raspunda si tie oameni nu?happy Ca poate asa iti place.

Ea a pus o intrebare. iar cel ce raspunde nu trebuia sa o i'a la mistowinking Dar in fine ce sa-ti cerhappy...Si DA mai traieste Hruscawinking. si ce exemplu ai dat.lady gaga? femeia-barbat?rolling on the floor))

Take care romana! :*

| Didii15 a răspuns:

[In legatura cu Brigaela] Daca nu stie sa nu mai zicastraight face. Fata a intrebat ceva si a si zis sa nu i se raspunda cine e ala si bla bla bla.Si brigaela."haha canta fals nu stiu c" De unde stie ea? oh go on in fine

Iar pe romana.ai luat'o putin la mistowinking Ea a intrebat daca ii poate scrie cineva versurile lu' hrusca.de la mel de sus.Nu te'a intrebat daca Hrusca mai traieste, sau sa faci comparatia intre Hrusca si Lady gagawinking

Si in legatura cu postarile mele. Ce treaba ai tu cu ele?[castravetele]. Ea/El a pus intrebarea si eu am raspunswinking nu i'am dat detalii cum faci tuhappy
oh go on

| Didii15 a răspuns:

In fineoh go on. dar dupa cum vezi toti au o parere buna despre jb :p.numai tu crezi ca el canta fals oh go on

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Didi, ascult muzica. Multa. De toate felurile. Stiu cand cineva canta fals. Ca de-aia aud. Te-ai blocat in prostia de a sustine ca nu pot sti daca cineva canta fals? Nu realizezi ca e atat de absurda ca te faci de ras?

| nightwish explică:

Deci ce sa spun Bro ai dat un exemplu ff bun, se vede doar o minte de manelist poate gandi asa, iar in legatura cu hrusca macar canta muzica culta nu ca si guta.si are niste melodii frumoase. iar daca u crezi c e un bosorog prost care nu canta de nimic, s stii c te inseli are o voce mult mai buna decat lady gaga si ese ff usor s critici pe cineva fara sa-l cunosti, poate daca ai asculta si u cateva piese de ale lui hrusca ti-ai da seama c sunt chiar frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai traieste Hrusca? Pff... frate, credeam ca ne mai innoim si noi, nu defilam in continuare cu aceleasi fosile expirate. Ce naiba, uita-te in occident sa vezi diferentele. Ti-l imaginezi pe Hrusca sa faca ce face Lady gaga? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

www.versuri.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didi, probabil in graba ta sa lasi un comentariu n-ai bagat de seama ca nu am luat-o la "misto" pe romana. Ironia a fost la adresa lui Hrusca. Trebuia sa-ti desenez ca sa intelegi? happy
Citindu-ti si postarile anterioare am vazut ca si Brigaelei i-ai atras atentia ca daca nu e cintareata nu se poate pronunta. Citat:
"Iar tu Brigaela.de unde sti tu ca justin canta fals?laughing)Cumva canti?laughing Iti spun eu ca nu canta falswinking Tu sti ce inseamna sa canti fals?!? Mai documenteaza'tehappy"
Trebuie sa-ti spun ca multi critici nu sint cintareti. Nu trebuie neaparat sa ai voce ca sa poti spune daca cineva are voce sau cinta falswinking
Sau uite ce spui tu ca faci cu doi batrini si un castravete:
"Il imparti in jumate.si il bagi la batrani in fundlaughingstraight face"
Sa inteleg din asta ca tu poti face un spirit si ceilalti nu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didi, daca "toti" au o parere buna despre el (acei toti fiind de fapt citiva) nu inseamna neaparat ca este bun, inseamna doar ca acei citiva e posibil sa greseasca. Si daca cineva spune altceva decit sperai sa auzi, nu inseamna neaparat ca nu spune bine, poate chiar acel cineva este cel care are dreptate (si aici nu mai este doar o treaba de interpretare)winking