| LadyD08 a întrebat:

Cine imi poate spune unde gasesc si eu negativul de la piesa lui Grasu XXL - Turbofin? E pentru uz personal, nu comercial. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SuperFanRap a răspuns:

Am gasit un program, incearca sa il descarci se numeste AUDACITY... funda?

4 răspunsuri:
| SuciuFlo a răspuns:

Ori mergi la un studio...ori nu il poti avea

| SuperFanRap a răspuns:

Daca nu ma insel sunt diferite programe de scoatere a vocii dintr-o melodie :?
si eu incerc sa caut negativul dar nicun rezultat. :d

| LadyD08 explică (pentru SuperFanRap):

In caz ca o sa gasesti un program care sa ajute am rugamintea sa ma informezi si pe mine. Multumiri.

| LadyD08 explică (pentru SuperFanRap):

Nu m-am descurcat cu programul acela, dar iti dau funda pentru eforthee hee multumesc oricum.

| SuperFanRap a răspuns (pentru LadyD08):

Am gasit un program, incearca sa il descarci se numeste AUDACITY... funda?