| valic a întrebat:

Cine imi poate spune unde pot gasi cintecele la formatia Talisman? ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sa asculti sau sa downloadezi? Pentru ascultat gasesti pe youtube.com si trilulilu.ro
Daca vrei sa downloadezi incearca pe fisierul meu sau pe www.netdrive.ws

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Cauta p trilulilu...
le gasesti aqlo pe toatehappy

cami
| cami a răspuns:

Oh, ce bine va i-ai adus in discutie pe cei de la Talisman... Vroiam sa stiu cine canta melodia "Atat de singur"-versurile imi imboldeau mintea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe cucurigu

| unblogger a răspuns:

Vezi aici http://www.muzicabuna.ro/mp3/albume-talisman.html albumele celor de la talisman.

| emotions4th a răspuns:

Cauta pe youtubefrustrated