| moonlight2134 a întrebat:

Cine imi poate traduce melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=Q-L3wj_HaMQ Va rog mult! :) Si de unde as putea sa o downloadez? Funda! :)

1 răspuns:
| Cherry_3262 a răspuns:

Mi se pare greu să trăiesc fără tine, în fiecare zi pentru a da timp de tot ceea ce toată lumea.
Cred că atât de des înapoi la ceea ce a fost, atât de iubit în fiecare ultima zi.
Îmi imaginez că voi sta cu mine şi du-te tot felul meu de a partea mea.
Cred că de cât mai multe din moment ce nu mai sunt, pentru că aţi mi-a arătat cât de preţioasă este viaţa.

Ne-am născut pentru a trăi cu minuni ale timpului, nu uitaţi niciodată până la eternitate.
Ne-am născut pentru a trăi pentru un moment în care fiecare dintre noi simţit cum viaţa este preţioasă.
Este încă doare pentru a restabili instanţa de noi, cu un sentiment bun pentru a avea ceva nou prea.
În acest moment eşti lângă mine, din nou, ca în orice zi anterioară atât de iubit.

Este dorinţa mea de a permite din nou, fără vise remuşcări a privi înainte la un viitor.
Văd un sens, din moment ce nu mai sunt, pentru că aţi mi-a arătat cât de valoroasă este viaţa mea.

Ne-am născut pentru a trăi cu minuni ale timpului, nu uitaţi niciodată până la eternitate.
Ne-am născut pentru a trăi pentru un moment în care fiecare dintre noi simţit cum viaţa este preţioasă.
Sper ca te-am ajutat.Succes!