| ionutdmx a întrebat:

Cine imi zice cum se numeste melodia de la clipul acesta? : http://www.youtube.com/......ttp?/watch va rog cine stie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa downloadezi melodia e simplu...intra pe savevid pe google si scrii "Cristiano Ronaldo vs Bugatti Veyron", apoi dai download si ca sa obtii doar melodia nu si video, iei video si il bagi pe movie maker...il transform in mp3. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

2 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Imi lasi si mie mesaj te rpg frumos cu numele melodiei mersihappy

| alexa_4015 a răspuns:

Jur ca nu stiu dar e misto rau melodia...cand afli pls zi-mi si mie. te-as ajuta cu placere dar nu stiusad...succes