| Raul1 a întrebat:

Cine imi zice mai multi de 10 cantareti care canta hip hop in afara de bug mafia paraziti si puya primeste funda + vot

Răspuns Câştigător
| nickmadd a răspuns:

Verbal, eli, codu' penal, guess who, grasu xxl, spike, m&g, morometzii, C.I.A. astea mi-au venit in minte

6 răspunsuri:
| GoldwinNn a răspuns:

Verbal,cedry2k,d.o.c,codu' penla,guess who,bitza,raku, deliric 1, ad litteram,barac,baxter,cabron, honey, jamaika

| Raul1 explică:

Nu stiti?

| Raul1 explică:

E bine si 7 cantareti doar sa fie adevarati
sau 6, 5

| Raul1 explică:

Multumesc

| dudutm a răspuns:

Doc, Deliric, Vlad Dobrescu, Cedry2k, Nimeni Altu', Sisu, Dragonu, Aforic, Carbon, Guess Who, Spike, Maximilian, Nane, Eli din Timisoara, Mark,

| Terminatorul2 a răspuns:

Ctc, haarp corp, ombladon, dragonu, doc, maximilian, cedri2k, spike, codu'penal si preferat meu derlic1