| Fernando9Torres a întrebat:

Cine imi zice niste melodii 2010-2011, dar sa fie TARI! dau funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mada_6524 a răspuns:

Arsenie si elena knyazeva-my heart
inna-club rocker
mattyas-mi amor
rihanna-man down
redcode-love in dubai
adela si radio killer-i miss u
akecnt si ruxandra bar-feelings on fire
alessia-borona supo
azuro-ti amo
cristian tarcea si reea-looking for your love
lavinia-la musichita
lora si phelipe-hot spot
michelle si randy-only u

| sweetlady99 a răspuns:

Natalia Kills - Mirrors, Dony feat. Elena - hot girls, Adele - someone like you,Alexandra Stan - get back, Sack Noel - Loca People, Matteo - Champion, Lady gaga - judas, Kate Perry - E.T., Rihanna - whos that chick, Rihanna - california king bed, Stella. feat. Dj ANdi - Happiness, Dj. Sava feat. Raluka - love you, Kamelia - come again... sper sati ajunga :*:*:* Fundda?