| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi zice primul toate vedetele din clipul asta
http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI
nu dau fundita pentru intrebare!

Răspuns Câştigător
| Punct a răspuns:

Justin Bieber, Lil Wayne, Wyclef Jean, Josh Groban, Will.I.Am, T-Pain, Kanye West, Bizzy Bone, Kid Cudi, LL Cool J, Snoop Dogg, Drake, Mann, Nipsey Hussle, Busta Rhymes, Swizz Beatz, Miley Cyrus, Keri Hilson, Zac Brown, Barbra Streisand, Carlos Santana, Natalie Cole, Winans BeBe, Freda Payne, Harry Connick Jr., Earth, Wind & Fire, Brian Beach Boys "Wilson & Al Jardine, Tony Bennett, Rahman, Randy Jackson, Patti Austin, Celine Dion şi Gladys Knight, Jeff Bridges, Vince Vaughn, Lionel Richie şi Quincy Jones, Nicole Richie, Rashida Jones, Taj, Taryll şi TJ Jackson, Joel si Benji Madden, Akon, Brandy, Melanie Fiona, Mya, Musiq Soulchild, Katharine McPhee, Trey Songz, Faith Evans, Jimmy Jean-Louis, Orianthi, Sugarland, Jennifer Hudson, Jason Mraz, India Arie, Mary Mary, Tyrese Gibson, Raphael Saadiq, Roz, Jordin Sparks, Rob Thomas, Usher, Isaac Fray lui Slade, Ethan Bortnick, Enrique Iglesias, Robin Thicke, Jamie Foxx, Maroon 5, Adam Levine, Jonas Brothers, Nicole Scherzinger şi Julianne Hough.

5 răspunsuri:
| funnymantm a răspuns:

Deci Jaime Fox (nu stiu cum se scrie) Host-ul
primul care apare e Justin Bieber dupa Nicole Scherzinger
Cred ca e Jennifer Hudson si Jennifer Nettles Josh Groban Tony Bennett
Tu esti nebun! sunt prea multi.
Mary J. Blige Michael Jackson (montaj) Janet Jackson Barbra Streisand Miley Cyrus(Wtf laughing ) Enrique Iglesias Wyclef Jean
Adam Levine P! nk (cred ca asa se scrie)
BeBe Winans Usher

pfoo. ma distrugi

LA CHITARA SANTANTA! hehe, si Orianthi
domnisoara/doamna (draq stie) Celine Dion
Fergie Nick Jonas Toni Braxton Mary Mary Isaac Slade Lil Wayne
Akon T-Pain LL Cool J (e corect asa?)
Will.i.am Snoop Dogg(cum putea sa lispeasca el. #saight#) Busta Rhymes Swizz Beatz, Iyaz, Kanye West

mai sunt? laughing)
acum aia din corus dai draq ca nu am de unde sa stiu laughing

| aLyNuSh a răspuns:

Justin Bieber, Lil Wayne, Wyclef Jean, Josh Groban, Will.I.Am, T-Pain, Kanye West, Bizzy Bone, Kid Cudi, LL Cool J, Snoop Dogg, Drake, Mann, Nipsey Hussle, Busta Rhymes, Swizz Beatz, Miley Cyrus, Keri Hilson, Zac Brown, Barbra Streisand, Carlos Santana, Natalie Cole, Winans BeBe, Freda Payne, Harry Connick Jr., Earth, Wind & Fire, Brian Beach Boys "Wilson & Al Jardine, Tony Bennett, Rahman, Randy Jackson, Patti Austin, Celine Dion, Gladys Knight, Jeff Bridges, Vince Vaughn, Lionel Richie, Quincy Jones, Nicole Richie, Rashida Jones, Taj, Taryll şi TJ Jackson, Joel si Benji Madden, Akon, Brandy, Melanie Fiona, Mya, Musiq Soulchild, Katharine McPhee, Trey Songz, Faith Evans, Jimmy Jean-Louis, Orianthi, Sugarland, Jennifer Hudson, Jason Mraz, India Arie, Mary Mary, Tyrese Gibson, Raphael Saadiq, Roz, Jordin Sparks, Rob Thomas, Usher, Isaac Fray lui Slade, Ethan Bortnick, Enrique Iglesias, Robin Thicke, Jamie Foxx, Maroon 5, Adam Levine, Jonas Brothers, Nicole Scherzinger şi Julianne Hough.
Fundita?

| TheToxicNightmare a răspuns:

OMG!(wtf!)cati sunt esti nebun nu pot sa ii enumar pe toti ca ma incurc,

| darkstar a răspuns:

Sunt foarte multi! Si nu-i cunosc pe toti. Dar ma bucur pentru ca fac un act de caritate happy

Răspuns utilizator avertizat