| Simiiiiii a întrebat:

Cine imi zice toate melodiile lui Cody simpson? Fundita; x

5 răspunsuri:
| Ascendent a răspuns:

Există Google, Wikipedia, tot ce vrei. Sper să nu îți fie cu supărare, insă e inutil sa mai întrebi aici, când tu insuți știi răspunsul întrebării sau modalitatea aflării acestuia. Și ceilalți tot pe internet vor căuta, de ce vrei să pui întrebări doar din plictiseală?

Ascendent

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Iyiyi,all day,perfect,don.t cry your heart out,one,summertime, round of applause, 2nd chance si una de sf valentin:-)
uite-te aici http://www.youtube.com/user/CodySimpsonMusic#p/u/0/fsYsIl6nA7Q
sunt toate videourile postate de el
si app sun si eu FAN CODY SIMPSON
e asa dragut:-d

| ginamagheru a răspuns:

One, summertime, Iyiyilove struck.si tu esti fan cody simpson? eu il ador:X

| Andrei_9977 a răspuns:

One-codysimpson
iyiy-cody simpson
all day-codysimpson
summertime-codysimpson