| danutzyk001 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa gasesc melodia Bambi-raze de soare? va rog frumos

10 răspunsuri:
| εїз Ir εїз a răspuns:

Pai nu e pe YouTube?

| ThePoet a răspuns:

Google!

| Aura a răspuns:

Esti sigura ca asa se numeste? Ca pe unde am cautat nu este nici o melodie de genul. Am gasit melodiile celor de la Bambi, dar asta nu.

| bb_5971 a răspuns:

Caut-o pe www.fisierulmeu.ro
bafta>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut melodia asta de vreo 2-3 saptamani!
Nu o gasesc niciundesad
E superbahappy
Este dupa urmatorul album, e noua.
Am vazut-o pe Kanal d la emisiunea "Petrecerea de sambata"
Va rog, cine stie unde o pot gasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/rauljelec/e7ecd748bad8c7 aici o gasesti cu siguranta

| kakarotssj a răspuns:

Am luat-o de pe site-ul lu razvan si dani cu un program si am i-am dat convert in mp3, asa ca cine are nevoie de melodie sa imi dea mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google ca iti da dar pe youtobe nu sau pe trilulilu