| Panaite_Cosmin_1996 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine urgent sa fac un post de radio in winamp cu sam broadcaster (your_sweest_night13)id meu de mess

3 răspunsuri:
| ValiP a răspuns:

Ll poti face singur, cumperi un host (5€) lunar sau mai scump, depinde de exigentele tale si apoi "Let the music play"

| Panaite_Cosmin_1996 explică (pentru ValiP):

Auzi da hostu asta pe care il cumpar de unde il iau si cum platesk,, ...vine pe factura sau cum?

| ValiP a răspuns (pentru Panaite_Cosmin_1996):

Paypal, cont bancar, sms... factura prin e-mail. sunt site-uri specializate cel mai bun (www.ssnet.ro) de aici am avut si eu.