| OanaMariaG a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu ceva, as vrea sa gasesc niste melodii cu totul deosebite, romantice, de dragoste imi puteti da niste example...va rog. mersi.

Răspuns Câştigător
| medex3 a răspuns:

Leann Rimes - Can't fight the moonlight. Melodia asta e supeba.
Sarah Connor-Living to love you

7 răspunsuri:
| glitt3r a răspuns:

Mie imi place Lady Gaga-Fooled Me Again:X
E super um combina romantismul cu vulgarul si de-astea

| dyana99 a răspuns:

Poti intra pe youtube si daca ai program poti si sa le descarci.

| dany4 a răspuns:

Anca-one love

| OanaMariaG explică:

Va multumesc pentru mel sunt superbe...mai ales Sarah Connor-Living to love you. e frumoasa mai astept propuneri...sa fie si mai frumoase :X:X:X