| redsummer a întrebat:

Cine merge la Bon jovi la concert pe 10 iulie 2011? va place bon jovi? care sunt cele mai preferate 5 melodi de catre voi?

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu ma pot duce, desi mi-as fi dorit.Preferatele mele:
1.blaze of glory
2.always
3.bed of roses
4.it"s my life
5.runaway

| Jamais a răspuns:

1. I'll Be There For You
2. Always
3. It's My Life
4. This Ain't A Love Song
5. Thank You For Loving Me

Chiar pe Bon Jovi îl ascultam când ți-am citit întrebarea. Nu pot ajunge în București, e mult prea departe. sad

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu cred că am 5 melodii preferate ale lui bon jovy. Poate două, "it's my life" şi "run away".
În fine, dacă n-am mers la AC/DC (lipsă de bani), sigur nu fac 10 ore cu trenul de la Cluj ca să văd un artist de la care-mi plac doar două piese.
Noroc.