FlorinGrozea
| FlorinGrozea a întrebat:

Cine merită să fie numit ’Michael Jackson al zilelor noastre’? Usher, Justin, Chris Brown, Ne-Yo? Smiley, Alex, Connect-R?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Nu poate fi inlocuit. Michael a fost, este si va fi unic. Nu se va mai naste altul ca el.

54 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Dupa parerea mea justin

| Stixie a răspuns:

Michael Jackson nu poate fi înocuit cu nimeni! Nu va mai exista altul ca el.
Eu cred că Alex(Rom)este un fel de "Chris Brown" al României.
p. s Asta nu era în temălaughing

| greg a răspuns:

Nici macar nu se compara vreunul din cei numiti cu Jackson. Jackson simtea versuri, muzica, contracte, videoclipe, dans, tot ce facea in legatura cu muzica si tu stii mai bine ca te-am vazut intr-o emisiune vorbind de el.

| ghinionist a răspuns:

Nimeni nu ii poate lua locullui MJ! Sigur intrebarea vine de la Florin?

| Andreea_7493 a răspuns:

Dupa parerea mea nici unul dintre cei mentionati, pentru ca Michael Jackson a fost unic

| nuamnuvreau a răspuns:

Justin, dar mai tarziu.

| mikki a răspuns:

NIMENI nu-l poate inlocui pe Michael! NIMENI! Mai ales astia...sa fim seriosihappy

| NedeaAndrei a răspuns:

Nu a inteles nimeni intrebarea doar cativa.nu a intrebat nimeni"cu cine sa il inlocuim?". si eu cred ca chris brownwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic Florin Grozealaughing tu ce zici?
Nu cred ca o sa se mai nasca un MJ curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti suntem unici si nimeni nu ar trebui sa fie numit in numele altora.
Sunt de acord ca unii imita stilul lui Michael Jackson ca si dans cum ar fi Justin; doar il imita. Nu poti copia pe nimeni nici macar daca ii poti face o clona nu o sa aiba acelasi talent si aceiasi voce ca si originalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin, imi pare rau pentru tine, insa intrebarea este foarte slabuta.nici in visele lor cele mai bune nu se pot compara cu Michael, iar cine incearca sa o faca, nu are nici macar minimele notiuni despre muzica.sincer,nu te supara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin. De departe. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin... e ff tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson este steaua cea mai luminoasa de pe cer si nu poate fi inlocuit in veci! i! i! i! i! i! i! i! i! i! i! i! i! i! i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia nici in 100000 de ani nu o sa ajunga ca michael jackson. Michael este a fost si va fi o legenda. Astia sunt trecatori. Muzica lui mj o sa traiasca pe vecie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni, niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca michael jackson! normal ca nu poate fii inlocuit! michael jackson a fost ca un drog... ca de exemplu cand ai luat un drog nu te mai poti opri de el si nu mai renunti niciodata la el.

| dinusinziana a răspuns:

Intrebare care a starnit adevarate indignari pe aici...si e oarecum retorica. nici unul dintre cei enumerati de tine. iar daca ar incerca cineva sa il imite, ar fi doar o clona patetica.

| alina_8976 a răspuns:

Eu chiar ca cred ca a auzit tot mapamondul de Justin, pentru ca are foarte multe piese, dintre care foarte foarte multe hituri. dar, nimeni nu il va egala pe Michael Jackson.inca. Totusi, in momentul in care el a aparut era o alta situatie in muzica, avand in vedere ca in ziua de azi apar alte noi genuri peste noapte. Nu vom sti niciodata ce se va intampla, dar, se pare ca unii mici Dumnezei de aici [ce se considera] stiu exact ce se va intampla, si stiu si cum sta mapamondul cu muzicahappy

| adjectivul a răspuns:

Crish bown

| puppetgirl a răspuns:

Nimeni nu merita sa fie numit 'Michael jackson al zilelor noastre' nimeni nu are talentul lui :X

| alerock a răspuns:

Justin Bieber, si apropo, sunt fana HI-Qhappy

| tinutza a răspuns:

Niciunul. Michael Jackson e unic.