| AndreyBlackJack a întrebat:

Cine o adora pe christina aguilera? Are o voce superba, imi plac Stripped si Back to the Basic, in rest multe videoclipuri. Voua va place de ea?
Cine o detesta pe pocita de lady gaga?
DAu funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| Achilles_1666 a răspuns:

Voce superba, frumusete de neegalat, si comportament de invidiat, asta cred eu despre aguilera. Cat despre gaga, doar o simpla greseala genetica in deceniul acesta al greselilor genetice.

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Christina e absolut superba love struck.
Am aproape toate hit-urile ei pe telefon love struck.
Cat despre Lady GaGa pot sa spun ca e o apucata, care cateodata ma sperie cum sa imbraca si nici macar n-are voce.

| Catiii a răspuns:

Christina Aguilera nu numai ca are o voce superba, dar e si foarte frumoasa love struck. Cat despre Lady Gaga. nu stiu ce sa spun, nu-mi place la ea, ca accepta sa apara atat de dezbracata si in pozitii atat de perverse in fata oameniilor. si asta doar pentru bani.

| LoveSelena a răspuns:

Imi place de christina aguilera dar si lady gaga canta bine chiar daca e cum sa spun eu...dus e draguta si canta super fain canta mult mai bine decat unele asta e parerea mea

| kinki a răspuns:

Hmmm cristina e o aparitie destul de buna si cu o voce extraordinara

si in plus o fi lady gaga cum o fi dar la momentul actual este cea mai buna are o voce ce nu la toate colturile se gasesc...si cu albumul ei monster la scos din joc si pe MJ.

| Achilles_1666 a răspuns:

@kinki
Sincer nici nu ma pot gandi la ceea ce ai spus, imi provoaca MEGA dureri de cap daca ma gandesc la ce ai spus. Sa fim seriosi, poti sa-l compari pe MJ cu gaga? Daca tu poti inseamna ca nu stii ce e aia muzica, scuze daca is prea direct insa e ceva prea banal. Pt ca oameni nu mai stie ce e aia muzica si se uita la cum se imbraca si cum se comporta unele "greseli genetice", asta nu inseamna ca putem sa o comparam cu asa o LEGENDA ca MJ. Doar pentru ca canta muzica care iti place nu trebuie sa faci comparatii care sunt niste aberatii mai mari decat tine. MJ care este REGELE pop-ului, il putem compara doar cu ceilalti regi din alte genuri de muzica, insa nu cu o asa persoana care cerseste atentie ca lady gaga. Scuze inca o data daca am fost prea direct si te-a deranjat raspunsul meu. bafta in ascultarea muzici bune