| бунтарка a întrebat:

Cine o iubeste pe Lady gaga.Imi scrieti si ce ginditi despre ea

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu o iubesc, însă îmi place că este o excentrică, cântă foarte bine, este înzestrată cu o voce foarte frumoasă, nu oricine poate să cânte ce ea.
Jos pălăria pentru cei care reuşesc să aibă aşa talent şi noroc de la Dumnezeu!
Te pup!

| Klaryssa a răspuns:

Eu nu o iubesc,eu o ador! Imi plac videoclipurile ei exagerate, are o voce splendida intalnita rareori, melodiile ei spun multe chestii si asta e super! Ma bucur ca nu sunt singura di Romania care o iubeste, din scoala mea nu poti scoate un an de al ei, in schimb eu o ador as face orice ca sa merg la un concert de al ei :*

| carminaburana43 a răspuns:

Mie nu mi-a placut pina nu am vazut videoclipul cu piesa Alehandro.E un videoclip extraordinar in care calitatile ei sunt puse foarte bine in evidenta.

| mona a răspuns:

Imi place cum canta dar nu pot spune ca o iubesc