| bogdan1997 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna melodi rap 2011 romaneasca/straina? funda!

Răspuns Câştigător
| blackangel95 a răspuns:

Ombladon - liceenii rock n roll, cheloo - fara pic de regie, spike - sub papuc, nane - doar o sansa, andore - fluturi, andore - povestea mea si a ei, teasta - piesa pentru ea, rimezic - cu gandul la ea, c.i.a - unde ea, vescan - 2 vieti, vescan - tara minunilor, skizzo skillz - crima, skizzo skillz - gandul poate ucide, exo ft vescan - prietena ta, guess who - unu altu, nimeni altu - inca o poveste, il-egal - viata ta

6 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Spike - realitate, guess who ft mitza - decat sa minti, guess who ft grasu xxl - diamantele se sparg, maximilian ft junky - serenada rapp, crbl ft helene - k-boom funda?

| bogdan1997 explică (pentru blackangel95):

Melodiile aste le am

| blackangel95 a răspuns:

Poi melodii noi nu prea stiu, stiu foarte multe vechi ador muzica rapp e viata mealove struck

| bogdan1997 explică (pentru blackangel95):

Bune si mai vechi melodii rap sa fie

| Cristina987 a răspuns:

Nimeni Altu' - Inca o poveste. Arcangel - Mi Voz Mi Estilo & Mi Flow. Cosculluela - Prrrum.Cosculluela - Cuidau Au Au. Cosculluela - Na Na Nau. Wisin & Yandel - Abusadora. cosculluela- humo intenso. Nane-La La La. Arcangel 2011 - Dime La Verdad (Sentimiento, Elegancia & Maldad) (Version Original).

| Cristina987 a răspuns:

Si daca iti place Eminem - My Darling. Eminem - Cocaine. T-Pain Feat. Wisin & Yandel @ 5 O'Clock Spanish. Grubson-Mimo tego. Criss Blaziny - P.A.R.I.S. { feat MefX }. Tranda - Febra (cu Guess Who). Tranda - In Drum Spre Bani. C.I.A. - Unde e ea. Mark feat. Eli - Alba ca Zapada. Zmili - A fost o vreme feat. Boogie. Vescan & Ligia-Ultima Ploaie. Eli - Hey.