| Maruu a întrebat:

Cine poate sa imi spuna toate numele de la emisiunea Star Maraton de Revelion?

Răspuns Câştigător
| cretudaniel99 a răspuns:

Pavel Bartos si Liviu Varciu Victor Slav, Nea Marin, Catalin Morosanu, Edi Stancu si Jean de la Craiova Gina Pistol, Andreea Mantea, Simona Sensual, Andreea Tonciu si Laurette
Octavian Strunila Andra, Anda Adam, SIMPLU si Smiley, Hi-Q, Andreea Balan, Alex Velea, Elena Gheorghe, Jorge, Delia Matache, Matteo, Heaven, Paula Seling alaturi de Tudor, partenerul ei de la "Dansez pentru tine", Vita de vie, Animal X, Bambi, Nicola A. S. I. A, Gaz pe Foc, Body&Soul si L. A
Uite siteul cu dovada http://www.protv.ro/......-foto.html

8 răspunsuri:
| Beatrice a răspuns:

Gina Pistol, Andreea Mantea, Simona Sensual, Andreea Tonciu si Laurette, iar baietii Victor Slav, Nea Marin, Catalin Morosanu, Edi Stancu si Jean de la Craiova.

| Nikk96 a răspuns:

Pavel Bartos, Liviu Varciu, Nea Marin, Jean de la Craiova, Victor Slav, Jorge, Smiley, Pacha Man, Simplu, A. S. I. A, Hi-Q, Andra, Andreea Balan, Connect-r, Matteo, Simona Senzual, Andreea Mantea, Andreea Tonciu, Anda Adam, Gina Pistol, L. A., Alex Velea, Carmen Serban, Daniela Gyorfi, Sorinel Pustiu, Denisa...etc

| mdany a răspuns:

Gazda Emisiunii: Pavel Bartos.
grupa fetelor:Gina Pistol, Andreea Mantea, Simona Senzual, Andrea Tonciu si Laurette.
grupa baietilor:Victor Slav, Jean de la Craiova, Nea Marin, Catalin Morosanu si Edi Stancu.
Vedetele: Andra, Anda Adam, Simplu si Smylei, Hi-Q, Andrea Balan, Alex Velea, Elena Gheorghe, Jorge, Delia Matache, Matteo, Heaven, Paula Seling, Vita de Vie, Animal X, Bambi, Nicola, L. A, ASIA, Gaz pe Foc si Body&Soul.
Sper ca ti-am fost de folos. Ceao.

| TheOne_6493 a răspuns:

Doua echipe de petrecareti vin la ProTV pentru a sarbatori Revelionul. Echipa fetelor este formata din Gina Pistol, Andreea Mantea, Simona Sensual, Andreea Tonciu si Laurette, iar cea a baietilor din Victor Slav, Nea Marin, Catalin Morosanu, Edi Stancu si Jean de la Craiova+ Pavel bartos (prezentator), Liviu varciu(coprezentator) Octavian Strunila(stiven)
Astept Funda:* take care

| GoogLeMaN a răspuns:

Echipa fetelor este formată din Gina Pistol, Andreea Mantea, Simona Sensual, Andreea Tonciu şi Laurette, iar cea a băieţilor din Victor Slav, Nea Marin, Cătălin Moroşanu, Edi Stancu şi Jean de la Craiova... Poftim! Toate vedetele! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex velesao0; tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhtfu, hk

| Lavynya_7372 a răspuns:

Nu le stiusadscuze

| euuuuuuuuuuuu a răspuns:

Anda adam, catalin morosanu, andreea mantea, andreea tonciu, simona sensual, edi stancu, nea marin, victor slav, andra, anya, hi-cu, asia, george papagheorghe, l. a., liviu varciu, gina pistol, simplu, c.r.b.l, smiley, nicola, body& soul, alex velea, laurette, gaz pe foc, Jean de la Craiova, Pavel Bartos, Octavian Strunila, Andreea Balan, elena gheorghe, Delia Matache, matteo, Heaven, paula selling, Vita de vie, animal x, bambi, ileana ciuculete...

funda?love struck