| uply a întrebat:

Cine poate sa-mi recomande un playlist extraordinar de bun cu piese,sau compilatii de piese cu muzica pentru un majorat extraordinar de reusit?
Ma intereseaza atat piese de dans,lente,romantice,de dragoste,cat si rimate,cu mesaj optimist,pop,dance,chiar si house-dar nu house de-aia tampita de se-aude-n cluburi si baruri, se repeta la infinit si nu-ntelegi nimic din ea.
M-ar interesa in mod special piese din periodele '80,'90 si inceputul anilor 2000, atat din strainatate, cat si din Romania.O data-n viata faci 18 ani ai majoratul, si mi-ar parea rau sa am parte de o muzica nepotrivita.
Multumesc mult! Jur sa dau funda!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Coquinne a răspuns:

Uitasem de cireasa de pe tort

https://www.youtube.com/watch?v=IQbZ9gjRCTw