| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa-mi scoata videoclipul asta de pe youtube " http://www.youtube.com/watch?v=RgURWZvXrJU " dar sa si mearga, ca l-am scos de mai multe ori si nu merge...va rog frumos cineva sa ma ajute :D cine a reusit, sa-mi spuna ca sa-i dai id-ul sa imi trimita videoclipul.
Multumesc:)

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Pai.eu l-am luat acumthinking văd că merge.
dacă vrei. dă-mi id`ul tău şi ţi-l daUkiss

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu zic sa-l lasi acolo ca e bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Catalion a răspuns:

Numai tu si administratorii site-ului pot sa-ti scoata videoclipul. Poate nu stii tu cum sa-l stergi si de aceea nu a mers sau poate e o eroare. Contacteaza un administrator al site-ului ca sa til scoata. Apropo, de ce vrei sa-l stergi ca multi au bifat ca e de 5 stele, deci multor oameni le-au placut videoclipul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am zis" scot" m-am referit ca vreau sa il download-ez de pe net waitinglaughing