Elianna
| Elianna a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna ce cuvant este cantat la reclama de la Prima:"We love to party, We love to?, We love to entertain you"! Nu reusesc sa deslusesc deloc!

Răspuns Câştigător
| Babbe a răspuns:

We love to party, we love to Scream, we love to entertain you.

11 răspunsuri:
| YourDailyApple a răspuns:

We love to scream!
Sper ca te-am ajutat pisico ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We love to party, we love to scream, we love to entertain you! happy

| cretzufinish a răspuns:

Scream- a tipa, a face galagie

Elianna
| Elianna explică:

@Cristinusaaa:Mi-s-a parut mie ca ar fi "scream" dar credeam ca acest cuvant inseamna numai a tipa sau striga, si nu prea se potrivea cu distractia din reclama. Acum am vazut ca este si sensul de a rade in hohote! Eh, asa mai merge! Pot sa dorm linistita de acum!

| DoRu a răspuns:

PrimaTV, trupa JukeBox Ft. Voltaj - All starts We love To Entertein you, uite: http://www.freestorage.us/qns8uweb1z9v pentru download dai mai jos si astepti 6 secunde

| Babbe a răspuns:

Multumesc pentru funda kiss, si ma bucur ca tsi-am fost de folos. O zi minunata in continuare.

| Blackwoman27 a răspuns:

We love to party, we love to scream, we love to entertain you!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi

| Şopârlă a răspuns:

Putem sa pun pariu ca e :
"We love to party, we love to SING, we love to entertain you!"
rolling on the floor))

Elianna
| Elianna explică:

@Nightlily: Cred ca asa este! "Sing" suna mai bine decat "Scream"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We love to PARTY, we love to SCREAM! We love to entertain you!