| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Cine recunoaste piesa? (VA ROG)... Primele versuri sunt :" I don't know what he meant to me, I don't know what I didn't mean " Si refrenul suna cam asa :"You're all in my system, Out of control" Si repeta mult Outta control! Imi place mult piesa, e ritmata, dar nu stiu cum ii zice. Cine ma poate ajuta dau >FUNDITA Va rog!

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0sy8nS-Te6g
dar asta? :(

5 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare explică:

Nici una dintre cele douasad... Canta o femeie! E mai ritmata(pentru aerobic)

| LoveUbutUdontCare explică:

Nici asta...scz. Cva cu "You get in my system, Outta control" nu stiu exact, dar sunt sigura ca printre prilemele versuri sunt cele care le-am scris mai sus

| LoveUbutUdontCare explică:

Reprogram my heart era :X

| andra_2561 a răspuns:

Hannah montana don't want be torn