| Deaad a întrebat:

Cine scrie versuri rap de aici?

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Eeuuu
euuuuuu
eu
nu
tu scrii?

| Deaad explică (pentru Doub):

Da.
Am vreo 11 scrise pana acum si vreau sa vad cine mai face asta.

| Doub a răspuns (pentru Deaad):

Ioi
şi... nu ne arăţi şi nouă?

| Deaad explică (pentru Doub):

Nu public.

Doar pe privat, la oamenii care apreciaza rap-ul sau fac ei rap.

| Doub a răspuns (pentru Deaad):

Drăguţă selecţie

| JetBlueJet a răspuns:

Vreau si eu... Vreauuu si euuu sa citescc ^_^

| Mihaelablabla a răspuns:

Eu mai scriu. De ce?

| Deaad explică (pentru Mihaelablabla):

Hai sa im idai si mie pe privat ceva ce ai scris.
Si iti dau si eu dupa.

Din curiozitate.
Sa vad cine mai are pasiunea asta.

| Mihnea_Voicu_1992 a răspuns:

Eu fac versuri pentru prieteni si daca vrei iti fac versuri de disstrack happy

| CGsvOfficial a răspuns:

Salut prietenii, am o pasiune pentru rap de mic, dar cum am avut probleme familiare nu mi-am dat interesul, pentru ca aveam multe pe cap.
Numele meu : CGsv mă gasit pe YT.
Am câte-va melodia dar sunt foarte scurte. Vreau sa fac o melodie cu putin inspiratie de la voi, desigur o sa pun și AUTORUL în descriere la piesa. Astept mesajul vostru, Multumesc!