| Deni0919 a întrebat:

Cine stie 10 nume de melodii din reclamele de la orange(sa fie faine)...primeste o

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Mie cel mai mult mi-au placut: Gabriela Cilmi- Sweet about me, Mika-We are golden, Train- Soul sister, Ingrid Michaelson- Everyvody, Mika- Good gone girl, Caro Emrald- Back it up, Akon- Don't Matter, Lenka -All My Bells Are Ringing, Jona Lewie- Stop The Cavalry, Caro Emerald- The Stuck, The Shirelles-Will you still love me tommorow, Lily Allen- LDN. Sper sa-ti placa si tie!

2 răspunsuri:
| Deni0919 explică:

Multumesc mult 4EverAndNever...chiar ca au fost super super faine melodiile!

| Radioactive a răspuns:

Ah, pentru putin! Mi-a luat cam mult sa mi le aduc aminte pe toate, ca ele sunt o gramada de melodii incredibile pe la reclame Orange, dar astea mi-au placut si mie enorm.