| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cat costa un bilet la concertul lui Justine Bieber?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai oricum o suma mare si 2.nu vine in Romania prea curand...sa speram laughing

| Nicolelenaa a răspuns:

Mai bine nu vedeam intrebarea
nu stiu cand va fi concertul dar sigur voi pleca din tara in acea zi laughing
mersi de veste rolling on the floor

| εїз a răspuns:

Mie acest tip, mi se pare un ingamfat.
Daca vrei sa citesti mai multe despre el, uite aici :
http://rozzy.sunphoto.ro/Justin_Bieber

| piktor a răspuns:

Justin nu Justine draga

| andrutza_5118 a răspuns:

O sa vina anul viitor in bucuresti! Cu acces in culise 3 mil 400 si normal 1 mil jumate mi se pare! sper ca te-am ajutat! Fundaaaa?

| AndreeaJB a răspuns:

Pai am auzit ca un bilet u intrare in culise costa 3 mil 400 ...si vine la anul` in Romania happyel a spus-o:*