| alina_5456 a întrebat:

Cine stie cele mai tari hituri a lui Maichel Jackson...caci are foarte multe,,

Răspuns Câştigător
| anonim_1705 a răspuns:

Triller, Bilie Jean, you are not alone, bad, Black or white, They Don't Care About Us, Man In The Mirror

acestea cel mai mult imi plac... ador piesele lui Michael Jackson

5 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Dupa parerea mea, Beat it, pepsi generation, Billie jean si Smooth Criminal.

| CosmicKarma a răspuns:

Da tu cand inveti cum se scrie numele aluia? Adica na, o fi el o cioara pedofila, dar macar sa stim cum o cheama ca sa ne ferim de ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt :) intra aici http://top40.about.com/od/j/tp/michaeljacksonhits.htm

| Șâret a răspuns:

Pai You are not alone...Beat it, Thriller, Billie Jean, Smooth criminal, heal the world, black or white, bad, scream.Bine inteles, a avut multe altele dar cam acestea au fost hituri la vremea lor. Sper ca te-am putut ajuta.

| AlexAntonescu a răspuns:

Michael_jackson-dont_stop_til_you_get_enough

michael_jackson-rock_with_you

michael_jackson-i_just_cant_stop_loving_you

michael_jackson-blood_on_the_dance_floor

michael_jackson-you_rock_my_world

Michael Jackson - You are not alone

Michael Jackson - Say say say

Michael Jackson - Liberian girl

Michael Jackson - Black or white

Michael Jackson - Give in to me

Michael Jackson - Dangerous

janet_jackson-scream_(with_michael_jackson)