| Licurici_1572 a întrebat:

Cine stie cine e fata din videoclipul Eenie Meenie a lui Justin Bieber
Dau funda
si cine stie la ce piese are videoclipuriwinking
Justin bieber
>Funda:

Răspuns Câştigător
| lilbunny a răspuns:

Jasmine Villegas

videoclipuri la : Baby, Love me-un videoclip amuzant pentru fani, One Less Lonely Girl, Never say never, Never let you go, Somebody to love, One time, Eenie Meenie, That should be me.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

asta e ala de la Love me-cel amuzant:D, pentru fani;;)

sper ca te ajuta:*...

9 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Justin are videoclipuri la Baby, One Time, Somebody to love, Never let you go, Eenie Meenie si One Less Lonley Girl

Fata aceea apare si in videoclipul Baby.
O cheama Jasmine Villegas, si din cate am auzit este si ea cantareata.Numele ei de scena este " Jasmine V".
Uite si melodia ei.
http://www.youtube.com/watch?v=8oKQ5D023jE

| SheCanFlyy a răspuns:

Fata din videoclip se numeste natalie gironas, e un fotomodel. Jasmine villegas e fata din baby. big grin

| Adelinesmile a răspuns:

Jasmine Villegas o cheama.

Si Justin are videclipuri la Baby, One Time, Somebody to love, Never let you go, Eenie Meenie si One Less Lonley Girl happy

| Adelinesmile a răspuns:

Videoclipuri *

| YLLL a răspuns:

Nu e Jasmine V.straight face
Jasmine apare doar cateva sec. in videoclip.

| Licurici_1572 explică:

Dar din eenie meenie nu e jasmine v
e fata ce se tot plimba de la sean la justin dar nu e jasminehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jasmine villegas doar o figureaza pe fata din videoclip dar nu este ea nu stiu exct cine este sper sa ti-am fost de ajutor

| ღღღAlexandraღღღ a răspuns:

La:Somebody To Love, One Time, Baby, Eenie Meenie, Never let you go, One less lonely girl si never say never

| ღღღAlexandraღღღ a răspuns:

Fata din eenie meenie e jasmine uitati-va aici ca sa fiti sigure:http://www.justinbieberzone.com/......nigirl.jpg si aici:http://therobredstoneshow.com/......llegas.jpg seamana? eu cred ca da