| Candy a întrebat:

Cine stie cum imi deskark muzicaa ludwik van beethoven si o pun pe sidiu? Merge fara sa o deskark si s-o pun direct pe sidiu de pe youtube?
Dau funda+vot
si cei care spun jumate vot

3 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Ce nume vrei de la Beethoven? Poate te pot ajuta cu opere complete.

| me_9384 a răspuns:

Salut.nu cunosc nici un program care deskarca de pe youtube si le pune direct pe Cd.dar poti folosi.''DVD VIDEO SOFT FREE STUDIOWS'' xca sa descarci muzica de pe you tube si o versiune a lui ''nero'' pentu a face CD-urile/dvd-urile.baftatongue

| Candy explică:

Am nevoie de muzicaa Beethoven pentru ora.Ca referat cu el am.