| blondutzata a întrebat:

Cine stie cum pe pune muzica pe sidiu cine-mi spune plizz dati-mi raspunsul 5 minute

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Folosesti nero si iti faci un mp3 disc sau un disc cu date (data disc).

| User a răspuns:

Păi dăi sărci pă gugăl cu nero. îl dounloadezi, îl instalezi, îl dezchizi, dai "meic audio sidi" -> "ad" -> "bărn" -> "finiş" -> "dănt seiv dis proiect"...

PS. am depăşit cele 5 min. e bai mare?worried

| Bloo2 a răspuns:

Sidiu laughing

| death a răspuns:

O răzui cu şpaclul de pe un CD şi o presari, uniform, pe sidiu, şi pe o parte, şi pe cealaltă, după care pui capacul bine de tot şi începi să dai la pedale, în ritm constant. Iar, dacă vrei să o pui pe CD înainte de a o pune pe sidiu, foloseşte Nero Burning ROM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau drag and drop daca n-ai nero
le copiezi pe cd normal si apoi clse session

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se spune "plizz", se spune "pizz" de la pizza, cu referire la turnul din Pizza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca.aveti.un.calculator.e.OK.mai.ales.daca.ai.nero.instalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu imi explicati sunt andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu poti sa ma ajuti.