| GulDan a întrebat:

Cine stie cum se numea melodia cantata la 7:23-7:26 seara dupa Radio zu cantata de o fata in spaniola sau in franceza si are vocea asemanatoare cu a lui Anca Paranghel laughing poate chiar ea e.

1 răspuns:
| r0b0gaby a răspuns:

Te pot ajuta in alt mod.....cand auzi melodia la radio. intri pe radiozu.ro..si in stanga sus a paginii vei vedea "asculta live" iar sub el numele melodiei care este in acel moment. si asa poti afla. Funda? happy