| al3x955 a întrebat:

Cine stie cum se numeste melodia din reclama:
http://www.discovery.ro/video/dynamo-si-magia-imposibilu lui

Răspuns Câştigător
| Klayy a răspuns:

Mai, sincer o caut de ceva vreme.Nu prea cred ca vei primi un raspuns exact, prea curand.Insa eu nu pot accepta ideea, ca nu o pot gasi.Mai bei si cola in loc de pepsi. Dupa parerea mea, sunt multe modificari aduse melodiei din reclama, mai ales vocile alea, dar am cautat de ma doare capul, zic ca e ceva asemanator cu :Dalila - Breathe (Emalkay Remix), Sub Focus - Out Albastru (Xilent Remix), Taiki & Nulight - Rising Up, Benga - Am nu se va schimba, Partidul Knife - Centipede, Eptic & Habstrakt - Ninja Challenge, DC Breaks - Move Closer (Ft. Belle Humble) (Dubstep VIP), - polarizat (ft Shaz Sparx), Calvin Harris - We'll Be Coming Back (Ft. Example) (KillSonik Remix), http://www.youtube.com/watch?v=-hT34C5WrlE&feature=relmfu,etc.....Is multe raw d'astea dubstep, si am preferat sa dau raspunsul mai pe ocolite.Decat sa nu dau niciun raspuns.Cred ca sunt destui de multi care cauta acea melodie cu exactitate!

| Klayy a răspuns (pentru Klayy):

Mnezou mamii lui de raspuns...laughingNici nu am fost atent la ce am scris...

1 răspuns: